Завідувач ДНЗ

Очолює наш міцний, сильний та згуртований колектив,завідувач Ребрик Ганна Михайлівна «Відмінник освіти України», яка вже понад 40 років працює у сфері дошкілля.

Вихователь-методист дошкільного навчального

закладу Буківського ясла-садка

Любка А. А.

Загальні відомості :

-        народилася 27.02.1978 року.

-        освіта  -  вища .

-         педагогічний стаж - 18 років.

-        Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії .

-        Педагогічне звання – вихователь-методист

-        В 2005 році нагороджена почесною грамотою управління освіти , молоді та спорту Виноградівської РДА .

-        В 2011 році нагороджена почесною грамотою управлінням освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації.

-        В 2012 році нагороджена грамотою Виноградівською районною державною адміністрацією.

-        Являюся керівником районного методобєднання  вихователів клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА». , на якому розглядалися такі питання :

1.    Організація тижня безпеки в дошкільному закладі ;

2.    Проведення тижня знань з безпеки життєдіяльності .Облаштування в групах куточків безпеки .

3.    Рекомендації дбайливим батькам .

У жовтні 2015 році в нашому садочку провела методобєднання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА»

Педагогічне кредо : «Відкрити в кожній дитині душу творця , дати їй змогу пробудитися і розквітнути . Дитячий садок для дитини – місце творчості ;для педагога – місце впевненості ,для батьків – місце спокою»

Питання над яким я працюю : « Виховання екологічної культури дітей у дошкільному навчальному закладі . »

Випустила посібник –  «Виховання екологічної культури дітей у дошкільному навчальному закладі » , який містить матеріали сформування любові дітей до навколишнього середовища , вміння оберігати та примножувати багатства рідної природи . У посібнику подано теоретичний та практичний матеріал , що допоможе вихователю в організації та проведенні таких форм роботи , як заняття з використанням художніх творів В.О Сухомлинського , ігрових навчальних ситуацій , цільових прогулянок , екскурсій – мандрівок , екологічних стежин , пошуково – дослідницької діяльності дітей , трудової діяльності в природі , ігрової діяльності та педагогічні поради батькам . Розкрито методику проведення нетрадиційних форм роботи через створення ігрових ситуацій в природі та екологічної стежини .

Осередком здійснення навчально – виховного процесу та роботи з педагогічними кадрами в дошкільному навчальному закладі є методичний кабінет,  функціонування якого відповідає вимогам  наказу МОН України від 09.11.2010 № 1070 «Про затвердження Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу». Складовою діяльності  методичного кабінету є  методичний куточок, де розміщується інформація про річні завдання; інформація про семінари – практикуми, плани роботи творчої групи; план роботи закладу на поточний місяць;  стенд «Методичний вісник». Систематично проводяться консультації групові та індивідуальні, ознайомлення педагогів з новинками методичної літератури, рекомендаційними листами Міністерства освіти і науки України.

• Колективні:
  • Педагогічні ради, семінари-практикуми, методичні об'єднання.
  • Групові:
  • Консультації, робота творчої групи, ініціативна група.
  • Індивідуальні:
  • Консультування, наставництво, стажування, самоосвіта.