Сторінка музкерівника

Новий навчальний рік в нашому садочку розпочався з проведення свята - "Дня незалежності України". На початку всі стоячи прослухали гімн України і невеличку розповідь про нашу країну, про те, як важливо бути Україні незалежною. "Пісня про Україну" у виконанні Оксани Білозір, ніби продовжили цю розповідь. Діти декламували вірші : "Я маленька Українка", "Рідна ненька - Україна", "Люблю Україну", "На просторах України", "Рідна мова", "У Карпатськім краї" і т. д. Співали пісні : "Про рідне Букове", "Гарна наша Україна", "Планета - земля", "Мир вам, люди", "Щастя і добра".

Закінчили свято таночком "Зоряний віночок", і що найбільше сподобалось дітям - це  випущені у небо жовті та блакитні кульки.

21 жовтня 2014 року у всіх вікових групах було проведено святкові ранки:"Барви золотої осені !"

Діти декламували вірші про осінь, про збирання врожаю, співали пісні:

"Осінь" Н.Рубальської

"Лісові грибочки"

"Восени"

"Свято починається" Н.Рубальська

"Осінь" Ю.Михайленко

"Урожай" Л.Філіпенка

"Ой дай, Боже, добрий час" - закарпатська народна пісня

Виконали таночки:

"кривий танець" - закарпатська народна мелодія

"Танець грибочків" - Н.Рубальська

"Гопачок" - українська народна мелодія

"Танець з осінніми листочками" - Т.Вількорейської

"Танець лелек" - музика П.Моруа

Була виконана сценка:

"Осінній ярмарок", в якій брали участь: хлопчик - урожай, діти - овочі, діти - фрукти, дівчинка - осінь, бабуся - солодуха.

В кінці свята дівчинка - осінь роздала дітям рум'яні запашні яблучка.

18 грудня 2014 року у садочок завітав - Святий Миколай. Діти дуже чекали його і зраділи, побачивши скільки багато іграшок приніс їм Чудотворець - Миколай. З великим задоволенням малята співали пісні про зиму, сніг, Миколая; декламували вірші.

Пісня "Ой, хто, хто Миколая любить?"

"Зима" А.Філіпенка

"Святкова" С.Сосич

"Прийшла зима" А.Філіпенка

"Метелиця - хурделиця" у н.

м.

25 та 26 грудня відбулись "Новорічні свята", у всіх вікових групах.

Діти були одягнені у чудові костюми, у кожній групі були казкові персонажі: Лускунчик, Колобок, Мишильда, Жар - птиця, Скоморохи, Східні красуні, Добра фея, Казкарка, Король, Королева, Принц.

Були виконані пісні:

"Новорічний хоровод" А.Філіпенка

"Під Новий рік" С.Сосич

"Пісня сніжинок" С.Сосич

"Здрастуй, зимонько" С. Сосич

"Запросини Діда Мороза" А. Філіпенка

"Святкова ялинка" Ю. Михайленко

Таночки : Сніжинки і Снігурочка, Ялинки, Східні красуні, танець Білосніжки і Гномів, танець Звірят, танець Скоморохів, танець Жар - птиці.

Дід Мороз, який завітав до дітей в кінці свята грався з дітьми у рухливі ігри, загадував загадки, а в кінці роздавав подаруночки із свого чарівного мішечка.

СВЯТО ОСЕНІ 2020рік молодша група

СВЯТО ОСЕНІ СТАРША ГРУПА

СВЯТО НОВОГО РОКУ 2021 " ЧАРІВНИЙ ГОДИННИК!"

СВЯТО НОВОГО РОКУ СЕРЕДНЯ ГРУПА " ЧАРІВНА ЗІРОНЬКА"

СВЯТО НОВОГО РОКУ  ГРУПА РАННЬОГО ВІКУ